Medarbejdere

Mød vores medarbejdere

Leder du efter noget bestemt?

Her nedenfor kan du springe direkte til en bestemt del af vores virksomhed, så det er meget nemmere at få lige præcis, det som du mangler!

Ledelse

Lars Bager

Direktør

Nicolai Juul

Partner

Kurt Haudrum Mark

Partner

Søren Skjold Eckhoff

Partner & Afdelingschef i Kolding

Jørgen Larsen

Administrationschef

Administration

Anette Olsen

Teknisk designer & bogholder

Astrid Mathilde Edberg

HR- og marketingansvarlig

Ditte Agerholm

Studentermedhjælper -
kommunikation

Sofie Due

Piccoline

Konstruktion

Amanda Beck Larsson

Studentermedhjælper

Anni Vestfall Høj

Konstruktionsingeniør

Certificeret Statiker KK2

Camilla C. Würtz

Konstruktionsingeniør

Charlotte L. T. Jakobsen

Konstruktionsingeniør

Christoffer Lind Gade

Konstruktionsingeniør

Emilie Kristensen

Studentermedhjælper

Jens Eskildsen

Konstruktionsingeniør

Kristian Sørensen Bovbjerg

Konstruktionsingeniør

Louise Krag

Konstruktionsingeniør

Maiken Holmen Nygård

Konstruktionsingeniør

Morten B. Hove

Praktikant

Nicklas Møberg Nielsen

Konstruktionsingeniør

Rikke Ewald

Konstruktionsingeniør

Sarah El-Dabagh

Studentermedhjælper

Simon R. Lautrup

Associeret Partner

Konstruktionsingeniør

Tim Hviid

Associeret Partner

Konstruktionsingeniør

VVS & Ventilation

Lasse Schou Pedersen

VVS-Ingeniør

Luis Lorente Carreras

VVS-Ingeniør

Mia Tindbæk Gehlert

VVS-Ingeniør

Michael H. Østergaard

VVS-Ingeniør

Michael Laugesen

VVS-Ingeniør

Navid Khalili-Tabrizi Jensen

VVS-Ingeniør

Nicolai Juul

Partner

VVS-Ingeniør

Pernille H. Brauer (Barsel)

VVS-Ingeniør

Stinna S. Pierdola

VVS-Ingeniør

DGNB-Konsulent

El

Anders Søgaard

El-Installatør

Jens Kjær

El-Installatør

Kasper Nygaard

El-Installatør

Thomas Waldgren Larsen

El-Installatør

Bygningskonstruktør

Allan West

Bygningskonstruktør

Anders Grosen Madsen

Bygningskonstruktør

Andreea Munteanu

Bygningskonstruktør

DGNB-Konsulent

Camilla Taastrup

Praktikant

Jesper Juul Nielsen

Bygningskonstruktør

Jesper Tomczak Matthiesen

Bygningskonstruktør

IKT-leder

Liena Krastina

Bygningskonstruktør

Michael H. Olsen

Bygningskonstruktør

Orinta Schneiderat (Barsel)

Bygningskonstruktør

IKT-koordinator

Rasmus Braüner Norup

Bygningskonstruktør

Certificeret Brandrådgiver BK2

Søren Bøgh Hjort

Bygningskonstruktør

Bygherrerådgivning

Annette Bjerrum Kjær

Bygherrerådgiver

Christoffer Lind Gade

Konstruktionsingeniør

Bygherrerådgiver

Karsten Lund

Bygherrerådgiver

Kristian Sørensen Bovbjerg

Konstruktionsingeniør

Bygherrerådgiver

Kurt Haudrum Mark

Partner

Bygherrerådgiver

Lars Bager

Direktør

Bygherrerådgiver

Mia Tindbæk Gehlert

VVS-ingeniør

Bygherrerådgiver

Nicolai Juul

Partner

Bygherrerådgiver

Rikke Lindrup Winding

Bygherrerådgiver

Søren Skjold Eckhoff

Partner

Bygherrerådgiver

Tim Hviid

Konstruktionsingeniør

Associeret partner

Bygherrerådgiver